Fotoğraf Kurtarma

Fotoğraf Kurtarma

Cep telefonu içerisinde bulunan fotoğrafları kurtarmak konusunda yıllardır hizmet veren firmamız fotoğraf kurtarma konusunda özel yazılımlar aracılığı ile marka fark etmeksizin tüm cep telefonları içerisinden fotoğraf kurtarma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Cihazın kendi hafızası veya hafıza kartı fark etmeksizin tüm fotoğraf ve videolarınızı kurtarabilmekteyiz.

Fotoğraflar gündelik hayatımızda anı ölümsüzleştirmek ve iş amaçlı oldukça yaygın amaçla kullanılmaktadır. Uzun yıllar boyunca cep telefonlarında ve hafıza kartlarında biriken bu fotoğraf ve videolar birçok firma tarafından kurtarılamadığı söylense de cep telefonları içerisinde silinen fotoğraflarınız geriye getirilebilmektedir. Cep telefonunuz içerisinde fotoğraf kurtarma işlemi sırasında lisanslı özel yazılımlar kullanılarak telefonunuz içerisinde bulunan fotoğraflar kurtarılabilmektedir.

Cep telefonunuz ile çektiğiniz tüm fotoğraflar geriye getirilebilmektedir! Fabrika ayarlarına dönüldükten sonra silinen fotoğraflarınız geriye getirilebilir, Virüs bulaştıktan sonra kaybolan fotoğraflarınız kurtarılabilir, Arızalı cihazınız içerisinde bulunan fotoğraflarınız kurtarılabilir ve bunun gibi birçok arıza sonrasında cep telefonunuz içerisinde bulunan fotoğraflar geriye getirilebilmektedir.

Fotoğrafları kurtarma ücreti ne kadar?

Fotoğraflarınızın cep telefonu ve hafıza kartınızın boyutu fark etmeksizin kurtarma ücreti 80TL’dir. Bu fiyat cep telefonunuzun ve hafıza kartınıza yapılacak olan kurtarma ücretinin fiyatıdır. Ekstra hafıza kartı vb. hafıza arabirimlerinde yapılacak olan kurtarma ücretlerinde + ürün başı 20TL eklenecektir.

Kurtarma işlemi ne kadar sürer?

Kurtarma işlemi cep telefonunuzun ve hafıza kartınızın kapasitesine göre değişmektedir.  Fotoğrafların kurtarılma süresi ortalama 1 iş günüdür bu süre cihazınızın toplam kapasitesine göre artabilmekte ve azabilmektedir.

Yorumlar