Samsung

Samsung Telefon Tamiri

Samsung Ekran Değişimi

Samsung cep telefonu servisi konusunda Kaptan Bilgisayar Elektronik olarak 2001 yılından bu yana teknik servis hizmeti veriyoruz. Samsung telefon tamiri konusunda alanlarında uzman tekniker ve teknisyenlerden oluşan deneyimli kadromuz ile ISO 9001 & 18001 standartlarında, TSE-HYB belgeli ve ESD tabanlı teknik servisimiz ile 1999’dan bu yana teknik servis konusunda hizmet vermekteyiz.

Samsung telefon servisi konusunda tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamıza Aras kargo ile Ücretsiz gönderim hizmeti sağlamak ile birlikte şimdilik İstanbul bölgesi için Motor kurye ile kapınızdan teslim alarak en kısa sürede cihazınızın onarımını gerçekleştirip samsung’unuzu  ayağınıza kadar getiriyoruz. 

Samsung cep telefonunuzun arızasını üst kısımda bulunan sekmeleri takip ederek cihazınızın arıza onarım bedelini kolayca görebilirsiniz. Telefon servisi konusunda her arızanın kesin fiyatı sistemde gösterilememektedir. Ücretsiz arıza tespiti işlemi sonrasında cihazınızın arızasını tespit ederek size gerekli geri dönüş hizmeti sağlanır bu geri dönüş sonrasında eğer onaylarsanız cihazınızın işlemleri en kısa sürede bitirilerek cihazınız size ulaştırılır. Samsung telefon servisi ile ilgili teknik servisimizde yapılan tüm işlemler (Yazılım hariç) minimum 3 ay garantili olarak yapılmaktadır.

Devamını Oku

Müşteri YorumlarıSıkça Sorulan Sorular

Merhaba, Bir sabah telefonumun ekranı ısınmış, bataryası normalin üzerinde azalmıştı. Aynı zamanda dokunmatik ekran çalışmamaktaydı. Yetkili servise götürdüm, ekran sağlam ancak anakart arızalı; yurtdışı cihaz olduğundan biz bakamıyoruz dediler. Bu sorunu internette bulamadım. Anakartı değiştirmeden sorunun çözümü mümkün müdür?

Cevabı İnceleyin.

Merhaba, Telefonum bir sabah ısınmış ve bataryası azalmış durumdaydı. Ayrıca dokunmatik ekran çalışmıyordu. Teknik servis ekranın iyi durumda olduğunu, anakartın arızalı olduğunu söyledi. Anakartın değişmeden sorunun çözümü mümkün müdür? Soruna neden olan modülün ismi nedir?

Cevabı İnceleyin.

Öncelikle iyi geceler s8 plus cep telefonum var fakat anakart mevcut değil nerden nasıl temin edebilirim orjinalini ve fiyatı nedir?

Cevabı İnceleyin.

Merhaba usta note edge telefonum aniden isinip kapanip acilmalar oluyor teknik servise sordum anakart sorunu dediler yapabilir misiniz fiyati nedir

Cevabı İnceleyin.

Samsung j7 2015 telefon format sırasında ses açma kısma home tuşu hepsi çalışıyor.. Telefon kapalıyken açma yani power tuşu basıyor ve açılıyor ama açılınca dokunmatik hariç diğer tuşların hiçbiri çalışmıyor. Power tuşuda bir defa çalışıyor, tuş kilidi yaptıktan sonra birdaha ekran gelmiyor. Bataryayı çıkarıp takıp, telefonu yeniden açmak gerekiyor. Nedir bunun sebebi kafayı yicem. Hard resette attım yine düzelmedi. Donanımsal olsa, formattada çalışmaması gerekmiyor mu ?

Cevabı İnceleyin.

Merhaba.. Samsung j7 2015 telefon format sırasında ses açma kısma home tuşu hepsi çalışıyor.. Telefon kapalıyken açma yani power tuşu basıyor ve açılıyor ama açılınca dokunmatik hariç diğer tuşların hiçbiri çalışmıyor. Power tuşuda bir defa çalışıyor, tuş kilidi yaptıktan sonra birdaha ekran gelmiyor. Bataryayı çıkarıp takıp, telefonu yeniden açmak gerekiyor. Nedir bunun sebebi kafayı yicem. Hard resette attım yine düzelmedi. Donanımsal olsa, formattada çalışmaması gerekmiyor mu ?

Cevabı İnceleyin.

İçini temizledim ve sıcak hava vurdum

Cevabı İnceleyin.

Yorumlar