Dokunmatik Değişimi

Dokunmatik Değişimi

Dokunmatik değişimi

Cep telefonu dokunmatik değişimi ve tablet dokunmatik değişimi hizmeti veren firmamız 15 yıllık teknik servis tecrübesiyle 1999 yılından beri sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.. Dokunmatik değişim hizmetini tüm cep telefonu ve tablet bilgisayar modellerine yapmaktayız. Kullanmış olduğumuz dokunmatikler orjinal ve A kalite ürünlerdir.

Dokunmatik ekranlar her cihazda farklılık göstermektedir her cihaz için özel bir dokunmatik ekran üretilmektedir. Dokunmatik ekranların fiyat farklılıkları ise inç, çözünürlük, piyasada bulunabilirlik ve Yurt dışından ithal edildiği için dolar kuru ile değişkenlik gösteriyor. Cep telefonu ve tablet bilgisayarın bazı modellerinde ekran ve dokunmatikler bir olduğundan dolayı değişimleri ayrı ayrı yapılamamaktadır bu markalara örnek verecek olursak “Apple iphone” u verebiliriz.

Dokunmatik değişim süresi ortalama 1 iş günüdür. Cep telefonu veya tablet bilgisayarınızın dokunmatiği eğer stoklarımızda mevcut değilse ürün tedarik süresi sürece eklenmektedir. Cep telefonu servisi olarak yapmış olduğumuz tüm işlemler kullanıcı hatası haricinde 3 ay garantilidir. İnternet sitemizde bulunan fiyat bilgileri her ay güncellenmektedir dolar kuru sebebi ile fiyat farklılıkları oluşabilmektedir doğru fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Cep telefonu dokunmatik değişimi

Cep telefonu dokunmatik değişimi işlemini tüm marka ve modellere yapmaktayız. Dokunmatik stoğu tuttuğumuz markalar ise iphone, Samsung, LG, HTC, Asus, Casper, Lenovo, General mobile, Blackberry’dir. Ortalama dokunmatik değişim süreci ise 1 iş günüdür. Cep telefonunuzun dokunmatiği eğer stoklarımızda mevcut değil ise değişim sürecine ek olarak ürün tedarik süresi eklenmektedir.

Tablet dokunmatik değişimi

Tablet dokunmatik ve ekran kırılmaları en çok karşılaştığımız arızalardır.. Tablet dokunmatik değişim hizmetini tüm tablet bilgisayar modellerine vermekteyiz. Teknik servisimizde stok tuttuğumuz markalar Apple ipad, Samsung Galaxy, Sony Xperia, Blackberry, General Mobile, HTC, Huawei, ZTE, Viewsonic, Motorola, Nokia, LG’dir. Kullanıcı hataları dışında tüm tablet tamir hizmetlerinde 3 ay garanti vermekteyiz. Bazı tablet modellerinin dokunmatik ve ekranları bir olduğundan dolayı tek başına değişimleri gerçekleştirilemeyebilir. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin

Eğer dokunmatiğiniz çalışıyor sadece ekranınızın bazı bölgeleri görünmüyor ise ekran değişimi sayfamızı ziyaret ediniz

Yorumlar