Rehber Kurtarma

Rehber Kurtarma

Gündelik hayatta cep telefonu kullanan her birey için rehberi oldukça önemlidir. Fabrika ayarlarına döndükten sonra, sim kartın kırılması ve cep telefonuna bulaşan virüslerin ardından rehberin ortadan kaybolmasıyla birlikte Rehber’in yok olması tüm kullanıcılar için çok büyük bir sorun olarak kabul edilmektedir.

Yıllar boyunca rehbere kayıt edilen müşteriler, arkadaşlar ve daha fazlasının bir anda ortadan yok olmasıyla birlikte alışılmış olan tüm düzenin yok olması kullanıcılar için kâbus niteliğindedir.

Rehberde bulunan kişilerin kurtarılma işlemiyle ilgili yıllardır hizmet veren firmamız Silinen rehberin geriye getirilmesi konusunda %97’lik oranda geriye getirmeyi başarmıştır.

Sektörde birçok firma tarafından rehberin geriye getirilemeyeceği söylense de lisanslı özel yazılımlar sayesinde silinen rehberinizin tamamı geriye getirilebilmektedir.

 

Rehberin kurtarma ücreti ne kadar?

Cep telefonunuzdan silinen rehberin kişi sayısı fark etmeksizin kurtarma ücreti 80TL’dir. Rehber sadece telefonunuzun ana hafızasında bulunmaktadır.

Kurtarma ne kadar sürer?

Rehberinizde bulunan kişi sayısına göre farklılık gösterecek bir süreç mevcuttur. Rehberde bulunan kişilerin boyutlarının düşük olduğundan dolayı rehberin kurtarma süresi yaklaşık olarak bir saattir. Bu süre 1000+ kişi için farklılık göstermektedir. Süre her 1000 Kişi için yaklaşık olarak bir saatlik bir artış yapmaktadır. 

Yorumlar