Yazılım Güncelleme

Yazılım Güncelleme

Cep telefonu yazılım güncelleme

Cep telefonu yazılımı güncelleme işlemi İOS, Android ve Windows işletim sistemlerine yapılmaktadır. Cep telefonu yazılım güncelleme işlemlerinde garanti verilememektedir. Cihaz teslimi sırasında gerekli tüm testleri teknik ekibimizin kontrolünde yaptırabilirsiniz.

Cep telefonu yazılım alt sürüme geçme ve yükseltme

Cep telefonunuzda kurulu olan yazılım telefonunuzu yavaşlatıyor ise yazılımınızı bir alt sürüme veya istediğimiz farklı bir sürüme geçirebiliriz. Bu işlem her yazılım sürümü için gerçekleştirilemeyebilir ayrıntılı bilgi için mesai saatleri içerisinde teknik servisimizle iletişime geçiniz.

Tablet bilgisayar yazılım güncelleme

Tablet yazılım güncelleme işlemi IOS, Android ve Windows cihazlar için geçerlidir. Eğer yazılımınızı güncellemeyi denemediyseniz veya güncelleme esnasında bir sorun yaşıyorsanız mesai saatleri içerisinde teknik ekibimizle görüşebilir online destek alabilirsiniz.

Yazılım güncelleme işlemi sonrasında

Uyarı!  Yazılım güncelleme işlemi veya alt sürüme geçme durumunda Rehber, Fotoğraf, Video, Notlar ve ses kayıtlarınız silinebilir. Yedekleme işlemi yaptığınıza emin olduktan sonra güncelleme işlemi yapmayı deneyiniz.

Yorumlar