Şifre Kırma

Şifre Kırma

Tablet ve Cep telefonu şifre kırma

Tablet bilgisayarlar ve cep telefonlarında sıklıkla karşılaştığımız şifre unutma, desen unutma, fazla desen ve şifre denemesi ve çözülmesi en zor olan iCloud şifresinin unutulmasıdır. Desen kodu unutulan veya fazla deneme sonrası kilitlenen cihazlarınızın açılabilmesi mümkün. Fakat bu durum İOS işletim sistemi tabanına sahip olan cihazlarda geçerli değildir. İcloud kurulu cihazlarda izlenebilecek işlemler hakkında ise teknik ekibimiz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Desen kodumu unuttum ne yapmalıyım?

Android tablet veya cep telefonunuzda desen kodunu unuttuğunuzda yapabileceğiniz işlem Google hesabını girerek desen kodunu devre dışı bırakmaktır Google şifrenizi hatırlamıyorsanız yapabileceğiniz başka bir müdahale mevcut değildir. Teknik servisimize cihazınızı getirmeniz veya kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Eğer verileriniz(Fotoğraf, video, dosya, uygulama, not, ses kaydı) öneli ise bunu belirterek şifre kırma işlemleri gerçekleştirilir eğer verileriniz sizin için önemli değil ise yazılım işlemi gerçekleştirilir.

Unutmayın! verileriniz sizin için önemli ise ilk müdahale çok önemlidir yanlış bir işlem geri dönülemez kayıplara yol açabilmektedir.

Tablet desen kodu sıfırlama

Tablet desen kodunun fazla girilmesinden dolayı tabletin kitlenmesi sonrasında tablet bilgisayarın içerisinde ki tüm verileri koruyarak şifresinin kırılabilmesi mümkün. Desen kodu unutulan tablet bilgisayarı teknik servisimize bıraktıktan sonra toplam iki iş günü içerisinde tabletinizi size teslim edebiliyoruz. Eğer verilerinizin kurtarılma durumu yok ise cihazınıza sıfırdan işletim sistemi kurulumu yapılmaktadır bu durumda ise yazılım işlem süreci bir iş günüdür. Eğer desen kodunuzu unuttuysanız ve Google Play Store hesap şifrenizi biliyorsanız Google hesap doğrulama kısmında hesabınızı doğrulayarak tabletinizi açabilirsiniz.

Cep telefonumda ki Fotoğraflar ve uygulamalar silinir mi?

Her cihaz için şifre kırma işlemi veri güvenliği sebebi ile maalesef yapılamamaktadır. Bu durum İOS cihazlar için ve verilerin korunması için uygulamalar kurulan Android cihazlar için geçerlidir. Ayrıntılı teknik bilgi almak için lütfen teknik ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Eğer Tablet bilgisayarınız hiç açılmıyor ise Yazılım güncelleme sayfamızı ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz

Yorumlar