Şebeke Zayıflığı

Şebeke Zayıflığı

Telefon ile yapılan görüşmeler sırasında sesin karşı tarafa net gitmemesi veya karşı tarafa sesiniz hep kesik kesik gidiyor ise cep telefonunuzda şebeke kaynaklı bir problem mevcut olabilir. Açık havada cep telefonunuzu oldukça rahat kullanırken bu kapalı alanlarda farklılık gösterebilmektedir. Cep telefonu şebekenizin zayıflığı telefonunuzun Ana kartı üzerinde bulunan birkaç entegreden kaynaklı olabilmektedir. Teknik servisimizde şebeke zayıflığı ile gelen telefonunuza yapacağımız olan ücretsiz arıza tespiti sonrasında arızalı parça veya parçalar hakkında bilgi verilebilmektedir.

Onarım fiyatı nedir?

Şebeke zayıflığı sorunu cep telefonunuzun ana kartı üzerinde bulunan birkaç entegreden kaynaklı olabilmektedir. Dolayısıyla bu tip durumlarda arıza tespiti yapılamadan şebeke sorunu ile ilgili bir fiyat bilgisi iletilememektedir.

Onarım ne kadar sürer?

Şebeke’nin zayıf çalışmasına sebep olan birkaç entegre olduğunu yukarıda bulunan başlıklarda da belirtmiştik.  Arızalı parçanın tespiti sonrasında sonrasında size onarım süreci ile ilgili öncelikli olarak fiyat bilgisi ve ardından onarım süreci hakkında bilgi verilecektir. Sabit bir sebebi olmayan bu sorun ile ilgili onarım süresi ortalama olarak 5 iş günüdür.  Bu süreç arızalı parçanın tespiti, yoksa yedek parçanın teminine göre artabilmekte veya azalabilmektedir.

Yapılan onarıma garanti veriyor musunuz?

Şebeke zayıflığı şikâyeti ile teknik servisimize gelen cep telefonlarına yapılacak işlem sonrasında 3 ay garanti verilmektedir. Bu süreç içerisinde aynı sorunun tekrar yaşanması durumunda ücretsiz onarım hizmetimizde yararlanabilmekte ve aynı sorunun üçüncü sefer yaşanması durumunda para iadesi yapılabilmektedir. 

Yorumlar