Apple - İphone

Apple - İphone Telefon Tamiri

Apple - İphone Ekran Değişimi

Apple ürünlerinin tamiri konusunda özel servis olarak hizmet veren firmamız Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.  Apple cihazınızı bize Türkiye’nin her yerinden Aras kargo ile ücretsiz göderebilir veya iphone’unuzu bize elden teslim edebilirsiniz. Siz cihazınızın onarılmasını beklerken bu sırada demleme çayınızı içebilirsiniz teknik servisimizde her daim demleme çay mevcuttur  Iphone servisi konusunda alanlarında uzman teknikerlerimiz tarafından cihazınızın/cihazlarınızın işlemleri ESD tabanlı teknik servisimizde yapılmaktadır.

Iphone servis hizmetini Türkiye’nin her yerine Aras kargo ile Ücretsiz gönderim hizmeti sağlamak ile birlikte şimdilik İstanbul bölgesi için Motor kurye ile kapınızdan teslim alarak en kısa sürede cihazınızın onarımını gerçekleştirip iphone’unuzu  ayağınıza kadar getiriyoruz. 

Apple iphone ürünlerinin servisi konusunda yapılan tüm işlemler için(Yazılım hariç) minimum 3 ay garanti verilmektedir. İphone’unuzda garanti süresi değiştirilen, onarılan ve yapılan işleme göre değişiklik göstermektedir. İphone servisi olarak hizmet veren firmamız iphone ürünlerinin tamamına hizmet vermektedir. 

Bireysel kullanıcılar ve Kurumsal firmalar için iphone servis hizmeti vermektedir.

iphone wifi tamiri iphone şebeke çekmeme sorunu tamiri iphone ışık entegresi değişimi ve tamiri
iphone dokunmatik entegresi değişimi ve tamiri iphone anakart tamiri

 

Devamını Oku

Müşteri Yorumları


Yorumlar