iphone 6s plus ekran değişim fiyatı

iphone 6s plus ekran değişim fiyatı

600TL

İphone 6s ekran değişimi 24 ay Kaptan Bilgisayar Elektronik LTD. ŞTİ. teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti dâhil 600 TL’dir. İphone 6s ekran değişiminiz uzman Apple teknikerlerimiz tarafından TSE-HYB uluslararası standardında ESD(Elektro Statik Deşarj) tabanlı teknik servisimizde yapılmaktadır. İphone 6s cep telefonunuzun ekran değişimi sırasında içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. İphone’unuzun ekranının değişimi sonrasında dokunmatik hassasiyetinde, hızında, ekran parlaklığı ve görüntü kalitesinde hiçbir değişim yaşanmayacaktır. Ekran değişim süresi ise sadece 30 dakikadır. 

 

İphone 6s plus ekran değişiminde kullanılmakta olan ekran; dokunmatik panel, iç ekran, ön cam ve dış çerçeveden oluşmaktadır. 24 Ay Kaptan Bilgisayar Elektronik A. Ş. Tarafından garantilidir. Ekran değişimi sonrasında teknik servisimizde Ekranınız ile ilgili gerekli tüm testler yapılır. Bu testler; dokunmatik hassasiyeti, ölü piksel kontrolü, ekran renk değerleri, ahize ses kontrolü ve fotosör ile ilgili olarak gerekli tüm testler yapıldıktan sonra tarafınıza sunulur. Telefonunuzun teslimi sonrasında sizle birlikte teknik personelimiz gerekli tüm test aşamalarını tekrar gerçekleştirerek kontrolünüze sunulur. Ekran değişimi sonrasında Ücretsiz olarak cep telefonunuza 0.30mm kalınlıkta kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılacaktır.

Iso 9001 & 18001 belgeli, TSE-HYB uluslararası yeterlilik belgelerine sahip ve ESD tabanlı teknik servisimiz Türkiye geneli hizmet vermektedir.

 

İphone 6s plus Ekran Değişimi   

İphone 6s ekran değişim fiyatı 24 Ay Kaptan Bilgisayar Elektronik LTD. ŞTİ. Garantisi ile birlikte işçilik ücreti dâhil 600TL’dir. Ekran değişiminizi Apple İphone cihazları konusunda uzman teknikerlerimiz tarafından ekranları değiştirilmektedir. İphone 6s ekran değişimi yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Ekran değişimi sonrası uzman teknikerlerimiz tarafından gereken tüm testler yapılır. Ekran değişiminin temel sebebinin darbe olması dolayısı ile teknikerlerimiz genel bir kontrol testi yapılmaktadır. Bu test içerisinde şebeke kontrolü, mikrofon, ahize, şarj soketi, ses açma kapama tuşu, home ve hold buton testi gibi birçok testin tamamlanması sonrasında cihazınız size teslim edilir. Ekran değişimi sonrasında sizden telefonunuzu bir süreliğine test etmeniz istenir ve test sonrasında dilerseniz ekranı iade edebilirsiniz.

 

Ekran değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

İphone 6s plus ekran değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

 

İphone ekran değişimi kaç dakika sürer

İphone 6s plus’inizin ekran değişimi yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve ekran değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir. Siz çayınızı içerken teknik personellerimiz en kısa sürede işlemlerinizi tamamlayacaklardır.

 

Yorumlar