LG

LG Telefon Tamiri

LG Ekran Değişimi

Lg cep telefonu tamiri konusunda Kaptan Bilgisayar Elektronik olarak 2005 yılından itibaren teknik servis hizmeti vermekteyiz. LG cep telefonu servisi konusunda cep telefonu tamiri konusunda alanlarında uzman tekniker ve teknisyenlerimizden oluşan deneyimli kadromuz ile ISO 9001 & 18001 standartlarında TSE-HYB belgeli ve ESD taban sertifikalı teknik servisimizde 1999 bu yana teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Lg cep telefonu servisi konusunda tüm Türkiye’ye hizmet vermekte olan firmamıza Aras Kargo ile cep telefonunuzu Ücretsiz gönderebilir veya İstanbul içerisindeyseniz motor kuryelerimizce cihazınızı kapınızdan teslim alarak cihazınızın işlemlerini bitirdikten sonra ayağınıza kadar getiriyoruz.

Lg cep telefonunuzun arızasını üst kısımda bulunan aşamaları takip ederek cep telefonunuzun arızasını belirterek onarım bedelini çabucak görebilirsiniz. Ücretsiz arıza tespiti işlemi sonrasında cep telefonunuzun arızasını tespit ederek size gerekli geri dönüş sağlanır bu geri dönüş sonrasında eğer onaylarsanız cihazınızın işlemleri en kısa sürede bitirilerek cihazınız size ulaştırılır. Lg cep telefonu tamiri ile ilgili teknik servisimizde yapılan tüm işlemler ( Yazılım hariç ) Kaptan Bilgisayar Elektronik güvencesinde minimum 3 ay garantili olarak yapılmaktadır. Garanti süresi cihazınızda değiştirilen parçaya göre farklılık gösterebilmektedir.

Devamını Oku

Müşteri Yorumları


Yorumlar