Arızalı Telefondan Veri Kurtarma

Arızalı Telefondan Veri Kurtarma

Kullandığınız cep telefonunuzun anakartı yanmış, kısa devre mevcut veya sıvı temasına maruz kaldığında, üzerinden araba geçtiğinde hatta yüksek bir alandan düştüğünde dahi verileri kurtarmak mümkün.

Sıvı temaslı anakartlar dâhil anakart arızalarında %90’ın üzerinde bir tamir başarısına sahip olan Ceptelefonuservisi.com.tr bir Kaptan Bilgisayar Elektronik kuruluşudur. 1999 yılında kurulan işletmemiz Türkiye genelinde işletmelerin yanı sıra son kullanıcılara da anakart tamiri ve arızalı anakart üzerinden veri kurtarma hizmeti vermektedir.

 Kimse cep telefonunun ne zaman arızalanacağı veya suya düşeceğini tahmin edemiyor bu nedenle kişisel verilerin en temelinin barındığı cep telefonları arızalandıklarında çok önemli bir değere sahip oluyorlar.

Cep telefonu üzerinde Yazılım, rehber, fotoğraf, müzik, video ve diğer tüm kişisel verilerinizin barındığı anakart yüzeyindeki Emmc adı verilen bir hafıza çipi mevcuttur. Telefonunuz 5. Kattan aşağıya düşse, suya girse veya ciddi darbelere mağruz kalsa bile kişisel verileriniz çoğu durumda kurtarılabilir.  

Kişisel verilerin kurtarılmasında kullanılan Emmc okuyucular Dünya genelinde üretilmiş cep telefonlarının neredeyse tamamında kullanılabilir alt yapıya ve yazılıma sahiptir. Telefonunuzda şifre olsa dahi bu verilerin kurtarılması mümkün olabildiği gibi Emmc parçasında oluşacak bir darbe veya sıvı hasarı sonrasında onarım mümkündür.

Türkiye genelinde birçok kurumsal işletmenin yanı sıra arızalı cep telefonundan veri kurtarma konusunda son kullanıcılara da hizmet vermekte olan işletmemiz anakartı arızalı ve tamir edilemeyen cep telefonlarından rehber, fotoğraf, video, ses kayıtları notlar ve diğer tüm kişisel verilerinizi birkaç gün gibi kısa bir sürede size teslim edebiliyoruz.

 

 

Yorumlar