Ataşehir Telefon Servisi

Ataşehir Telefon Servisi

ataşehir telefon servisi

Ataşehir Cep Telefonu Servisi

Ataşehir bölgesinde birçok telefon arızasını aynı gün hatta 30 dakika gibi kısa bir sürede tamir edebiliyoruz. Bu süre içerisinde ücretsiz ikame cep telefonu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi/ şarj modülü, dokunmatik, home buton, açma kapama switchleri ve kulaklık soketi gibi parçaların tamir ve değişimlerini size ikram edilen çayınızı bitirmeden hazır olsun. Dikkat: Bazı arızaların onarımını beklerken 2 veya üç bardak çay içmenizde gerekebilir.

 

Ekran Değişimi 

15Dakika – 2 Saat

Batarya Değişimi 

10 Dakika – 1 Saat

Şarj soketi veya Şarj modül değişimi

30 Dakika – 1,5 Saat

Ses Açma kapama, Home Buton ve Kilit tuşu değişimi 

15 Dakika – 50 Dakika

Ses gitmeme sorunu çözümü

30 Dakika – 2 Saat

Ön veya Arka Kamera Değişimi

30 Dakika – 1 Saat

Yazılım güncelleme, Sıfırlama ve Diğer yazılımsal işlemler

30 Dakika – 5 Saat

Ses gelmeme sorunu

30 Dakika – 1 Saat

 

 

Yukarıda belirtilen arızaların tamir süreleri ortalama cihaz modellerine göre belirlenmiş olup bu arızaların onarımları iş yoğunluğu ve nadiren de olsa parça tedarik sürecine bağlı olarak artabilir veya azabilir. 

Ataşehir telefon servisi konusunda bireysel ve kurumsal birçok işletmeye hizmet vermekte olan firmamız Türkiye Standartları Enstitüsü tarafından her yıl denetlenerek Hizmet Yeterlilik Belgesini 7 yıldır almaya hak kazanmaktadır. 

Ataşehir bölgesinde 1999 yılından bu yana cep telefonu servisi hizmeti veren işletmemiz bir Kaptan Bilgisayar Elektronik kuruluşudur.  

 

Ataşehir telefon servisi konusunda teknik servisimize ulaşan cihazlarda yapılan arıza tespiti işlemlerinin tamamı ücretsiz olarak yapılmakta olup belirtecek fiyatın onaylanmaması durumunda hiçbir ücret ödemeden cihazınızı teslim alabilirsiniz. 

Cep telefonu servisi konusunda size nasıl yardımcı olabiliriz? Hemen arayın 0(216) 364 4858