Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
1.4k kez görüntülendi
Galaxy S5 kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba cep telefonum bir kaç haftadır çok sık donmaya başladı ekranı kilitleyebiliyorum, arama geldiğinde telefon çalıyor fakat görüntü donup kalıyor bunun sebebi ne olabilir ve ne kadara mal olur?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Sibel hanım, Samsung Galaxy S5 cep telefonunuz ile ilgili belirtmiş olduğunuz sorun birkaç parçadan kaynaklanabiliyor. Tarafımızdan ücretsiz olarak yapılacak arıza tespiti sonrasında cihazınızın arızası tarafınıza bildirilir ve onayınız sonrasında cihazınızın onarımını en kısa sürede yaparak tarafınıza gönderimini sağlayabiliriz.

Anlatmış olduğunuz arızanın en büyük sebeplerinden birisi cihazınızın yazılımından kaynaklanıyor konuyla ilgili cep telefonunuz içerisinde bulunan fotoğraf, rehber ve gerekli gördüğünüz diğer uygulamaların yedeklerini alarak cep telefonunuzu sıfırlayın daha sonrasında sorun devam ediyor ise bizimle iletişime geçerek cep telefonunuzu gönderebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirirken teknik ekibimizi arayarak ücretsiz online destek alabilirsiniz.

815 soru

592 cevap

310 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...