Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
1.4k kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba, Sony xperia m5 cep telefonum var suya düşürdüm ve cep telefonum bir süre sonra çalışmamaya başladı dokunmatik çalışmıyordu ara sıra daha sonrasında görüntü gidip gelmeye başladı.. Cep telefonum suya düştü yapılabilir mi?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Ayla hanım, Sony xperia m5 cep telefonunuz suya düştükten sonra çalışabilir bu sıkça karşılaştığımız normal bir durumdur. Sıvının anakart içerisinde kısa devre oluşturmasıyla birlikte dokunmatik çalışmama sorunu, ekranda görüntü gidip gelmesi, şarjın çabuk bitmesi, cep telefonunun çekmemesi veya yavaş çalışması gibi bir çok durumla karşılaşabilirsiniz.

 Sıvı teması olan cep telefonlarının teknik servisimizde %90 oranında sıvı temaslı cihazların tamiri yapılabilmekte. Cihaz içerisinde bulunan sıvının temizlenmesinin ardından şikayetleriniz doğrultusunda gerekli ölçüm ve testlerin tamamı yapılır ve testler doğrultusunda cihazınıza gerekli müdahaleler yapılır. Yapılacak olan bu arıza tespiti teknik servisimizde ücretsiz  yapılmakta olup arıza tespiti sonrasında size verilecek olan fiyatın ardından onayınız sonrasında cihazınızın işlemlerine başlanmış olur.

İlgili sorular

1 cevap 673 kez görüntülendi
1 cevap 2k kez görüntülendi
2 cevap 1.3k kez görüntülendi
Sony kategorisinde Murat tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...