Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
12 kez görüntülendi
tarafından soruldu
Merhaba, boşanma davasında delil olarak kullanabilmek için silinen whatsapp mesajlarını geriye getirmem gerekiyor. Telefondan eşim kendisi mesajları silmiş ve bu mesajların geriye getirilmesinin mümkün olduğuna dair bir açıklama gördüm internet sitesinde.

Telefon iPhone 14 Pro Max, içerisinde bu zamana kadar olan ne kadar yazışma, fotoğraf ve video varsa bunların geriye getirilmesini istiyorum. Bu konuyla alakalı bilgi alabilir miyim?

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

1 cevap 1.1k kez görüntülendi
Galaxy S8 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 2k kez görüntülendi
1 cevap 895 kez görüntülendi
1 cevap 209 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...