Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
1.1k kez görüntülendi
Galaxy S8 kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba,

Telefonum bir sabah ısınmış ve bataryası azalmış durumdaydı. Ayrıca dokunmatik ekran çalışmıyordu. Teknik servis ekranın iyi durumda olduğunu, anakartın arızalı olduğunu söyledi.

Anakartın değişmeden sorunun çözümü mümkün müdür? Soruna neden olan modülün ismi nedir?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Hüseyin bey,

Samsung galaxy s8 anakart tamiri konusunda hizmet vermekteyiz. Galaxy s8 anakartınızda yaşanan dokunmatik çalışmama sorunu ve şarj bitmesiyle ilgili olarak teknik servisimizde s8 anakart tamir hizmeti vermekteyiz.
Ücretsiz arıza tespiti sonrasında size anakartınızda dokunmatik ve şarj sorunuyla ilgili detaylı bilgi verebiliriz.

galaxy s8 anakart tamiriyle ilgili detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

805 soru

592 cevap

308 yorum

205 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...