Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
947 kez görüntülendi
Galaxy S8 kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Samsung s8+ plus sm G955F anakart tamiri yapmaktayız. Yurtiçi ve Yurtdışı anakartlar farketmeksizin aynı yedek parçalara sahip ürünler olduğu için S8 Plus Garantili anakart tamir hizmeti ve Ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kişisel verileriniz(Fotoğraflar, rehber, uygulamalar, notlar ve ses kayıtları) gibi veriler silinmez ve hiçbir şekilde bu verilere karşın bir işlem sağlanmaz. Anakartınız tamir edilemeyecek durumda olsa bile bu veriler harici okuma cihazları üzerinden alınabilir. Emmc adı verilen bellek üzerinde barınan bu veriler anakart üzerinden sökülerek. özel okuyucular üzerinden bu verilerin tamamı kurtarılabilir.

Samsung s8 plus anakart tamiriyle ilgili ve ücretsiz yedek cep telefonu teminiyle ilgili detaylı teknik bilgi için 0(216) 364 4858 'i arayın.

İlgili sorular

1 cevap 1.6k kez görüntülendi
1 cevap 372 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 340 kez görüntülendi
Galaxy S4 kategorisinde Abdullah tarafından soruldu
1 cevap 909 kez görüntülendi

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...