Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
882 kez görüntülendi
Galaxy S5 kategorisinde tarafından soruldu
telefon açılmıyor şarj almıyor.Hiç tepki vermiyor.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Samsung grand 2 ic power değişimi konusunda hizmet vermekteyiz. Anakartınızda yaşanan bu ic power değişimiyle giderilebilmektedir. Bu arızayı tespit eden işletme bu sorunu kolayca çözebilecektir fakat sorunun yalnızca IC power kaynaklı olmama ihtimali mevcut.

Bu arızanın oluşma sebebini çözmek için Ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden yararlanmak ister misiniz? Üstelik tamir süreci boyunca yedek cep telefonu hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Samsung grand 2 ic power değişimiyle ilgili detaylı bilgi için 0(216) 364 4858

İlgili sorular

1 cevap 2k kez görüntülendi
1 cevap 1.1k kez görüntülendi
Galaxy S8 kategorisinde misafir tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

310 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...