Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
166 kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Xperia C5 Ultra cihazımın kilit desenini unuttum. Format atmak istemiyorum içinde çok fazla veri var. Formatsız kilit kaldırma işlemi yapabiliyor musunuz, ya da kilitliyken tüm verilerin yedeğini alabiliyor musunuz ? İşlemleri gerçekleştirebiliyorsanız fiyatları nelerdir ?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba, Sony xperia c5 ultra cep telefonunuzda yaşadığınız desen şifresi unutma sorunuyla ilgili olarak hizmet vermekteyiz. Xperia c5 ultra cep telefonunuza yazılım sıfırlaması dışında yapabileceğimiz bir alternatif bulunmamaktadır. Telefonunuza bağlı gmail hesabını biliyorsanız eğer yönergeleri takip ederek içerisindeki bilgiler silinmeden cihazınızı açabilirsiniz. Veri güvenliği ilkesi açısında şifresi unutulmuş cihazlarda şifre kırma işlemi gerçekleştirmemekteyiz.

İlgili sorular

1 cevap 993 kez görüntülendi
Galaxy S8 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 1.8k kez görüntülendi
1 cevap 792 kez görüntülendi
1 cevap 134 kez görüntülendi
misafir tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...