Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
215 kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Xperia C5 Ultra cihazımın kilit desenini unuttum. Format atmak istemiyorum içinde çok fazla veri var. Formatsız kilit kaldırma işlemi yapabiliyor musunuz, ya da kilitliyken tüm verilerin yedeğini alabiliyor musunuz ? İşlemleri gerçekleştirebiliyorsanız fiyatları nelerdir ?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba, Sony xperia c5 ultra cep telefonunuzda yaşadığınız desen şifresi unutma sorunuyla ilgili olarak hizmet vermekteyiz. Xperia c5 ultra cep telefonunuza yazılım sıfırlaması dışında yapabileceğimiz bir alternatif bulunmamaktadır. Telefonunuza bağlı gmail hesabını biliyorsanız eğer yönergeleri takip ederek içerisindeki bilgiler silinmeden cihazınızı açabilirsiniz. Veri güvenliği ilkesi açısında şifresi unutulmuş cihazlarda şifre kırma işlemi gerçekleştirmemekteyiz.

İlgili sorular

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...