Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
333 kez görüntülendi
tarafından soruldu
MERHABA

CİHAZIM ANSIZIN KAPANDI AÇILMIYOR. ANAKART ARIZASI OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. NE KADARA YAPILABİLİR. NE KADAR SÜREDE TAMİR VEYA DEĞİŞİM YAPILABİLİR.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Serdal bey,

Samsung telefonunuzda yaşadığınız telefon açılmama sorunu hakkında anakart tamir hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız bu anakart arızasıyla ilgili olarak öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; sorun anakart üzerinde mevcut birçok noktadan kaynaklı olabilmektedir. Bu nedenle size vereceğimiz fiyatlar yanıltıcı olabilecektir.

Bu neden samsung e7 anakart tamir fiyatıyla ilgili detaylı bilgi için telefonunuzu ücretsiz arıza tespitine sokmak ve ardından çıkacak sonuçlara göre sizlere fiyat ve onarım süreci hakkında bilgi verebiliriz.

Samsung e7 anakartlarda sık yaşanan bu sorun; anakart üzerindeki birçok arabirimden kaynaklı olabildiği gibi bu parçaların onarım veya değişimleri yapılması durumunda %90'ın üzerinde tamir başarısı elde etmekteyiz.

Samsung e7 anakart tamiriyle ilgili detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 1.4k kez görüntülendi
1 cevap 1.5k kez görüntülendi
1 cevap 2.8k kez görüntülendi
Galaxy S7 Edge kategorisinde Mehmet tarafından soruldu
1 cevap 635 kez görüntülendi

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...