Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
1.5k kez görüntülendi
iphone 6 kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba,

Apple iphone 6 anakartım arızalı anakart değişimini ne kadara yaparsınız? Yaklaşık 2 gün önce cep telefonumu arabada şarja taktım ve aracı çalıştırdığımda telefon direkt kapandı.

Telefonu iphone 6 telefonumu yetkili servise götürdüm ve bana 1750₺ fiyat verdiler. Anakartın arızalı olduğunu ve dışarıda anakart değişimi yaptırırsam sorunun daha uygun fiyata çözülebileceğini söylediler.

Telefonumun içerisinde çok önemli bilgilerim var. İphone 6 anakart değişimini ne kadara yapıyorsunuz? Anakart değişimi yapılmadan anakart tamiri yapılması mümkün mü?

İçerisindeki bilgilerim çok önemli olduğu için önceliğim anakart tamiri lütfen konuyla ilgili bilgi verebilir misiniz?
tarafından yorumlandı
aplle 6 anakartı suya düşüp telefon bozuldu.orjinal anakartı ne kadar a olur.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Caner bey, iphone 6 anakart değişimi yerine sizlere anakart tamir hizmeti verebiliriz. iphone 6 telefonunuzda yaşadığınız anakart arızalarının tamiriyle ilgili size aşağıda detaylı bilgileri ileteceğiz.

Araç çakmaklıkları üzerinde iphone'unuzu şarj etmek için kaliteli bir araç şarj başlığı kullanmak gerekmektedir. Araç çalıştırıldığı sırada düzensiz yüksek akım gelmesi sonucunda telefonunuz zarar görmüş.

Telefonu şarja takınca kapanma sorununun çözümü mevcut olup bu tip bir anakart arızası için telefonunuzun anakart değişimi yapılmasını önermemekteyiz.

iphone 6 anakartı üzerinde yapılacak olan tamir sonrasında telefonunuz sorunsuz çalışacaktır. Bu tip durumlarda başta şarj entegresi ve şarj entegresini besleyen direnç ve arabirimler kaynaklıdır. Yaşadığınız bu sorun sonrasında yapılacak tamirle birlikte verileriniz silinmez ve sorunun tekrar ortaya çıkma ihtimali kaliteli araç şarj başlıkları kullandığınız sürece olmayacaktır.

iphone 6 anakart tamiriyle ilgili detaylı teknik bilgi için 0(216) 364 4858 i arayın

İlgili sorular

1 cevap 841 kez görüntülendi
1 cevap 352 kez görüntülendi
1 cevap 3.6k kez görüntülendi
iphone 6s plus kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 215 kez görüntülendi

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...