Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
193 kez görüntülendi
Galaxy A5 kategorisinde tarafından soruldu
Samsung  A5(2016) model telefonumun ekran parlaklığını en düşük seviyeye getirdiğimde ekran ikiye ayrılıyor ve alt kısım yeşilimsi olup görüntüde titreme oluyor parlaklığı artırınca düzeliyor. Batarya da şişme var arka kapak biraz kalkmış durumda bundan kaynaklı olabilir mi? Bataryadan değilse neyden kaynaklı olabilir? Garantiye yollamaya düşünüyorum ücret talep ederler mi acaba?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

cep telefonunuzda ekran parlaklığı değiştirdiğiniz sırada yaşanan ekran bölünmesi ve renk değişim sorunları batarya kaynaklı oluşmaktadır. Batarya yeteri miktarda akım sağlayamıyor olması bu tip değişiklikler karşısında anlık sorunlara sebebiyet vermektedir. Samsung yetkili servisleri bu tip arızalarla ilgili ücretsiz hizmet vermektedir.

İlgili sorular

0 cevap 14 kez görüntülendi
Galaxy A5 kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 34 kez görüntülendi
Galaxy A5 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 1.6k kez görüntülendi
0 cevap 44 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu

774 soru

524 cevap

285 yorum

102 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...