Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
4.8k kez görüntülendi
tarafından soruldu
SAMSUNG A5 TELEFONUM BİR KERE YERE DÜŞTÜ VE ÖN CAMDA ÇİZİK OLUŞTU(ÇOK İNCE) TAMİRCİ ANA EKRAN DA HASAR GÖRMÜŞ DEYİP İKİ EKRANIN DA DĞİŞECEĞİNİ VE ÇOK YÜKSEK BİR RAKAM VERMEKTE YARDIMCI OLURMUSUNUZ.SİZE GÖNDERME İSTEĞİM VAR.TEŞEKKÜRLER..NOT: TELEFON AÇILMIYOR SES VAR GÖRÜNTÜ YOK.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Hüseyin bey,

Samsung galaxy a5 cep telefonunuzda yaşanan ekran sorunuyla ilgili olarak arıza ekran kaynaklı olabilmekle birlikte ekranın anakarta bağlandığı ekran konnektörü ve görüntü entegresiyle de alakalı olabilmektedir. Konuyla ilgili kesin bir bilgi verebilmek için teknik servisimizde ücretsiz arıza tespiti sonrasında size bilgi verebiliriz.

Detaylı bilgi için : 0(216) 364 4858'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

0 cevap 30 kez görüntülendi
0 cevap 358 kez görüntülendi
Galaxy A5 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 1.4k kez görüntülendi
Galaxy A5 kategorisinde Acil tarafından soruldu
0 cevap 990 kez görüntülendi
Note 3 kategorisinde Veli Keskin tarafından soruldu
0 cevap 636 kez görüntülendi

812 soru

592 cevap

310 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...