Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
28.3k kez görüntülendi
iphone 6s plus kategorisinde tarafından soruldu
telefonun arka kamerasını açtığımda çoğu zaman görüntü dalgalanıyor veya titriyor odaklama yapamıyor.

ve telefonla konuşurken karşı tarafın sesi 5-10 saniye aralıklarla 5-6 saniye boyunca duyulmuyor.telefonda herhangi bir sıvı teması olmadı bir kaç kere yere düştü.

sorun neden kaynaklanıyor olabilir ,tamiri ne kadar tutar ortalama ve tamir süresi ne olur.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Ömer bey,

İphone 6s cep telefonunuzda yaşadığınız kamera titreme sorunu odaklama hatası kaynaklı olabilmektedir. Bu hatanın en büyük sebeplerinden birisi ise kamera içerisine giren tozlardır. Toz odak noktasını bozarak sürekli odaklamaya çalışma dolayısıyla net bir görüntü elde edilemiyor. Ayrıca bu sorunun bir diğer ihtimali de düşmeler sonucunda kamera autofocus yani otomatik netleme özelliğinin bozulmasıdır. Ücretsiz arıza tespiti sonrasında kamera titreme sorunuyla ilgili olarak size onarım fiyat bilgisi verebiliriz.

Cep telefonunuzda yaşadığınız sesin karşıya gitmeme sorunuyla alakalı olarak sorun mikrofon kaynaklı bir arıza gibi görünüyor. Düşük ihtimal ile bazı durumlarda alt şarj bordunun komple değiştirilmesi gerekebiliyor. Cep telefonunuzun kulaklığını takarak birkaç telefon görüşmesi yaparak sorunun bu şekilde olup olmadığını kontrol edin eğer sesiniz karşıya sorunsuz gidiyorsa mikrofonunuzun değiştirilmesi gerekmektedir.

Teknik ekibimizle telefon üzerinden görüşerek daha detaylı bilgi alabilmek için 0(216) 364 4858'i arayabilirsiniz

İlgili sorular

0 cevap 378 kez görüntülendi
iphone 6s plus kategorisinde Burak tarafından soruldu
1 cevap 1.2k kez görüntülendi
1 cevap 373 kez görüntülendi
2 cevap 323k kez görüntülendi
0 cevap 241 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde misafir tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...