Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
8.9k kez görüntülendi
tarafından soruldu
Merhabalar,

Sony Xperia Sola telefonunu kullanıyorum ve bir iki aydır bir sorun yaşıyorum. Konuştuğum kişilere sesim ya hiç gitmiyor ya da çok uzaktan konuşuyormuşum gibi gidiyor. Kulaklık ile konuştuğumda böyle bir sorun yaşamıyorum. Tamir fiyatını ve nekadar sürede yapılabileceğini de söyleyebilir misiniz.

Teşekkürler, iyi çalışmalar.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Sony xperia cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz karşı tarafa ses gitmeme sorunu mikrofon kaynaklı bir arızadır. Mikrofon tamamen bozulmamış olsada ses iletkenlik kalitesini ciddi oranda kaybetmiş gözüküyor. Bu sorunu geçici olarak mikrofonlu bir kulaklık ile çözebilirsiniz.

Ayrıca Mikrofon kanalında bir kir birikmesi mevcut olabilir bu kanalı bir iğne ile çok içeriye sokmayacak şekilde temizleyebilirsiniz.

Ses gitmeme sorunuyla ilgili mikrofon değişim fiyat işçilik ücreti dahil 65TL'dir. Sony xperia mikrofon değişim süresi ise yaklaşık olarak 30 dakikadır. Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858'i arayabilirsiniz.

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...