Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
8.1k kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap
Merhaba Mustafa bey,

General mobile gm5 plus cep telefonunuzda sesin karşıya gitme sorunuyla ilgili birçok parça bu soruna sebep veriyor olabilir. Öncelikli cep telefonunuza bir kulaklık bağlayın ardından kulaklık üzerinden konuşmayı deneyin. Eğer sorunsuz bir şekilde görüşebiliyorsanız bu durum mikrofon, alt bord kaynaklıdır. Konuyla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında size arıza hakkında detaylı fiyat bilgisi verebiliriz.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858
tarafından yorumlandı
Üst bord da kamera mikrofonu olmadı şarj bordundan anakarta gelen ara filmin bağlandığı soket. Şarj bordu ve ara film denemişsinizdir zaten.

İlgili sorular

1 cevap 8.9k kez görüntülendi
misafir tarafından soruldu
0 cevap 369 kez görüntülendi

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...