Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
1.1k kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde tarafından soruldu
General Mobile gm5 plus anakart arızalı ne kadara değiştiriliyor? Anakart tamiri yapabiliyorsanız general mobile gm5 plus anakartlarını ne kadara değiştiriyorsunuz?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

General mobile gm5 plus anakart tamiri konusunda sizlere hafta için ve cumartesi günleri 09:00 - 21:00 arasında tamir ve ürün teslim hizmeti vermekteyiz.

Öncelikle anakart değişimini önermemekteyiz. Sebebiyse telefonun neredeyse sıfır fiyatına yakın bir parça değişim maliyeti oluşturmasıdır. Arızalanan gm5 plus cihazınızın anakartı tamir edilebilir ve değişiminden çok daha ekonomik bir şekilde yapılabilmektedir.

General mobile gm5 plus anakart tamiriyle ilgili olarak bize yaşadığınız arızayı belirtebilirseniz sizlere daha doğru bir fiyat ve onarım bilgisi iletebiliriz.

Gm5 Plus anakart tamiriyle ilgili detaylı teknik bilgi için 0(216) 364 4858 ' i hemen arayarak gm5 plus cihazınızla ilgili teknik destek alın

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...