Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
552 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Suya düşen general mobile gm5 plus cep telefonunuzu sudan çıkarttıktan hemen sonra kapatmanız telefonun kurtarılmasına yardımcı olacak bir işlemdir. Gm5 plus cep telefonunuzun gömülü olduğundan dolayı bataryası direkt olarak çıkartılmadığı için bu konuyla ilgili kısa sürede servisimize cep telefonunuzu ulaştırmanız cep telefonunuzda oluşacak maliyeti minimuma indirgeyecektir. Sıvı teması sonrası telefonun kapanması ve açılmamasıyla ilgili olarak tamir hizmeti vermekteyiz. Sıvı temasından sonra cep telefonunuzun anakartı ve diğer arabirimlerde oluşan sıvı kaynaklı hasarların tespitiyle ilgili ücretsiz hizmet vermekteyiz.

Sıvı teması yaşanan cep telefonlarının birçoğu tamir edilebilmektedir. Önemli olan işlem ise sıvı teması sonrasında doğru müdahalenin yapılmasıdır. Konuyla ilgili olarak yapılacak yanlış müdahaleler sonrasında cep telefonunuz tamir edilemez duruma gelebilmektedir. Cep telefonu sıvı temizliği ve tamiri konusunda uzman teknik ekibimiz ile Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz arıza tespiti sonrasında cep telefonunuzda yaşanan sorunlar hakkında size bilgi verebilir, dilerseniz bu süreç içerisinde ücretsiz yedek telefon kullanımı hizmetimizden yararlanmanızı sağlayabiliriz.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858

İlgili sorular

0 cevap 87 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde Y.aslandumanoglu77@gmail.com tarafından soruldu
1 cevap 413 kez görüntülendi
1 cevap 956 kez görüntülendi
1 cevap 68 kez görüntülendi

801 soru

589 cevap

308 yorum

186 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...