Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
381 kez görüntülendi
LG kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba,

LG Nexus 4 telefonum açıldığı gibi kapanıyor yazısı gelip kapanıyor.Ancak klimaya uzun süre tuttuğumda yani cihaz buz gibiyken açılıyor ve çalışıyor.Ne zaman oda sıcaklığına donerse hemen kapanıyor diyor ve kapanıyor.Bana işlemci arızası olduğu ve tamiri mümkün olmadığı söylendi birkaç yerde ? Bu arızanın tamiri mümkün değil midir ?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Doğukan bey,

Lg nexus 4 cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz kapanma sorunuyla alakalı olarak yapılan arıza tespiti eğer doğru ise işlemci arızalarında işlemcinin onarılması ne yazık ki söz konusu değildir. İşlemcinin değiştirilmesi ise uzun vadede verim vermemektedir. İşlemci değişimi ciddi bir maliyet olmakla birlikte tavsiye edilen bir işlem değildir. Anakart değişimi yaptırmanızı önermekteyiz.

İlgili sorular

1 cevap 409 kez görüntülendi
LG kategorisinde Sinem Karakaş tarafından soruldu
0 cevap 74 kez görüntülendi
Asus kategorisinde said tarafından soruldu
0 cevap 681 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 323 kez görüntülendi
LG kategorisinde Gizem TOSUN tarafından soruldu
0 cevap 458 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...