Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
7.5k kez görüntülendi
Galaxy S7 Edge kategorisinde tarafından soruldu
merabalar lg g3 açılışta mavi ekran geliyor sorun ve masrafı nedir

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Mustafa bey, Lg g3 cihazınızın açılış ekranında mavi ekran hatası almanızın bir çok arabirimden kaynaklanıyor olabilir. Öncelikle bu sorun yazılımsal kaynaklı olabilir bununla ilgili olarak fabrika ayarlarına dönmek düşük bir ihtimalde olsa lg g3 cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz sorunun çözülmesine yarayabilir. Yazılımı bilgisayar bağlantısı ile sıfırdan yükleme yapmak ise yazılımsal kaynaklı bir sorun ise eğer kesin çözüm olabilir. 

Yazılımsal sorunlar dışında donanımsal bazı sorunlarda telefonunuzun mavi ekranda kalmasına sebep olabilir. Örneğin; görüntü entegresinin aşırı ısınması, güç entegresinde oluşan bir problem, ekran kaynaklı bir problem ve daha saymakla bitmeyecek birçok arabirimden kaynaklanabilen bir arıza çeşididir.

Mavi Ekran Hatası garantiye girer mi?

Mavi ekran hatası yazılımsal durumlar dışında oluşuyor ise garanti kapsamına girmektedir. Yetkili servisler mavi ekran hatasıyla ilgili ücretsiz onarım yapmakla yükümlüdür. Peki yazılımsal kaynaklı bir mavi ekran hatasıysa? Bu durumu çözmek aslında oldukça basit. Cihazınızı bilgisayara bağlayarak LG'nin desktop yazılımı aracılığıyla yedek alıp sıfırlamanız sonrasında düzelecektir. 
Eğer Lg g3 cep telefonunuzun garantisi bitmiş veya garantiyle uğraşmak istemiyorsanız konuyla ilgili deneyimli teknik ekibimiz size yardımcı olabilir.  Lg cihazınızın mavi ekran sorunu çözümü ile ilgili ücretsiz arıza tespiti sonrası size fiyat verebiliriz.
Lg mavi ekran hatasıyla ilgili detaylı bilgi için 0(216) 364 48 58 ( Dahili 12,16,11)'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 1.3k kez görüntülendi
LG kategorisinde Umut tarafından soruldu
1 cevap 516 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Alperen tarafından soruldu
0 cevap 211 kez görüntülendi
misafir tarafından soruldu
1 cevap 214 kez görüntülendi
Galaxy S7 Edge kategorisinde Faruk tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...