Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
516 kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Ekranım birden karardı açtım kapadım oldu. Sonra geri kapadım olmadı ama dokunmatik her şeyi okuyor. Açılırken ise bazı yerleri beyaz. Sorun sizce nedir.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Alperen bey,

Sony z5 dual cep telefonunuzun ekranında yaşadığınız sorunlarla ilgili olarak hizmet vermekteyiz. Ekranını belirli bir kısmında oluşan renk değişimleriyle ilgili olarak ice patlaması diye adlandırılan belirli bölgelerdeki piksellerin renk değerlerini kaybetmesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Sony xperia z5 cep telefonunuzun garantisi mevcut ise sony servislerince ekran değişiminiz ücretsiz olarak yapılacaktır.

Sony xperia z5 dual cep telefonunuzun ekran değişim fiyatı ve detaylı bilgi için 0(216) 364 4858

İlgili sorular

1 cevap 960 kez görüntülendi
0 cevap 484 kez görüntülendi
1 cevap 604 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 218 kez görüntülendi
Sony kategorisinde okan tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...