Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
960 kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
telefonu kulaklık takmaksızın görüşme yapamıyorum. Ben karşı tarafı duyamıyorum, ancak karşı taraf beni duyabiliyor. ek olarak telefon görüşmesi haricinde telefonun hoparlörü çalışıyor (kulaklık takmaksızın), yan, muzik dinleyebiliyorum, alarm çalıyor. yaptığım diagnose sonucunda sol hoparlörün çalışmadığını öğrendim. tamiri için tahmini ne kadar bir zaman ve ücret gerekiyor?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Himmet bey,

Sony xperia z5 compact cep telefonunuzun hoparlör değişimi işçilik ücreti dahil 50TL'dir. Yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir. Hoparlör değişimi sırasında arka kapak yerinden çıkartılmakta olduğu için işlem sonrası montaj süreci ve bekleme süresi dolayısıyla cihazın işlemi bu şekilde sürmektedir. 

Detaylı bilgi için iletisim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

İlgili sorular

0 cevap 484 kez görüntülendi
1 cevap 746 kez görüntülendi
1 cevap 516 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Alperen tarafından soruldu
1 cevap 3.1k kez görüntülendi
Sony kategorisinde Tunahan Aygün tarafından soruldu
1 cevap 604 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...