Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
223 kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
telefonu kulaklık takmaksızın görüşme yapamıyorum. Ben karşı tarafı duyamıyorum, ancak karşı taraf beni duyabiliyor. ek olarak telefon görüşmesi haricinde telefonun hoparlörü çalışıyor (kulaklık takmaksızın), yan, muzik dinleyebiliyorum, alarm çalıyor. yaptığım diagnose sonucunda sol hoparlörün çalışmadığını öğrendim. tamiri için tahmini ne kadar bir zaman ve ücret gerekiyor?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Himmet bey,

Sony xperia z5 compact cep telefonunuzun hoparlör değişimi işçilik ücreti dahil 50TL'dir. Yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir. Hoparlör değişimi sırasında arka kapak yerinden çıkartılmakta olduğu için işlem sonrası montaj süreci ve bekleme süresi dolayısıyla cihazın işlemi bu şekilde sürmektedir. 

Detaylı bilgi için iletisim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

İlgili sorular

0 cevap 80 kez görüntülendi
1 cevap 147 kez görüntülendi
1 cevap 113 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Alperen tarafından soruldu
1 cevap 273 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Tunahan Aygün tarafından soruldu
1 cevap 121 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu

784 soru

576 cevap

292 yorum

113 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...