Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
8.5k kez görüntülendi
Galaxy S7 Edge kategorisinde tarafından soruldu
Telefonum herhangi bir darbeye maruz kalmadan ekranda aniden boydan bir çizik oluştu ekran açık bıraktım çizik gitti ama sonra tekrar oluştu ekran mi bozuldu açaba ne yapabilirim ??

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Musa bey,

Cep telefonunuzun ekranında aniden ortaya çıkan yukarıdan aşağıya doğru düz bir çizgi veya çizgilerin oluşma durumu telefonunuzun ekranından kaynaklı olabilir veya ekran ile cep telefonu anakartının bir birine bağlandığı konnektörde oluşabilecek arızalardan kaynaklı olabilmektedir. Bu arıza ile ilgili olarak ekranın cepte darbe alması veya baskıya maruz kalması ile birlikte sıkça karşılaşılmaktadır. Ekran konnektörü kaynaklı ise bu sorun ortadan kaldırılabilmektedir. Eğer arızanın kaynağı ekranınız ise gerekli incelemelerimiz sonrasında size bilgi verebiliriz. Son olarak eğer sorunun çözülmemesi durumunda size ekran değişim fiyatı verebilmekteyiz.

İlgili sorular

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...