Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
309 kez görüntülendi
tarafından soruldu
iphone kullanıyorum ve dünden beri yalnızca instagram programını kullanırken ekranda yatay çizgiler çıkıyor. Çoğunlukla hikayeleri izlerken karşılaşıyorum. Çizgileri ortadan nasıl kaldırabilirim yapabileceğim bir şey mi? telefonumun hala garantisi devam ediyor.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Sima hanım, instagrama girdiğinizde ekranda çıkan yatay ve dikey çizgiler telefonunuza gelen son güncelleme kaynaklıdır. Yalnızca instagram 73.0 güncellemesini yaptığınızda ortaya çıkıyor. Bu güncellemenin üzerine bir revize güncelleme 73.1 yayınlanacağı dün gece açıklandı.

Uygulamayı kaldırıp yeniden kurduğunuzda düzelme ihtimali mevcut olup, Ayarlar'da bulunan Beta sürümleri almak istediğinizi beyan ettiğiniz BETA geliştiricileri topluluğundan bu tip hatalarla karşılaşmamak için çıkmanızı öneririz. 

İlgili sorular

1 cevap 57 kez görüntülendi
0 cevap 29 kez görüntülendi
1 cevap 584 kez görüntülendi

798 soru

588 cevap

298 yorum

168 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...