Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
1.4k kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba,

Z3 Telefonumun alt hoparlorunden ses çok kısık gelemeye başladı hatta hiç duyulmayacak seviyededir. AYrıca tık tık tık diye ses gelmektedir.Bu sorundan dolayı gelen aramalardaki zil sesi çok kısık çıkmaya başlamıştır. Sorunu nasıl çözebiliriz? Telefonumun yaklaşık 1 yıl daha garantisi devam etmektedir.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Speaker adı verilen cep telefonunuzun hoparlörü ve aynı zamanda zil sesinin çıkış yerinde zamanla oluşacak tozlanma veya hasarlar sonrası bu tip bir arıza yaşamanız normaldir. Sony cep telefonunuzun garantisi devam ettiği için yetkili servisler tarafından ücretsiz parça değişimi yapılacaktır.

Yetkili servisin onarım süresi ise hoparlör değişimi için 10 iş günüdür. Konuyla ilgili teknik servisimizde garanti kapsamı dışında parça değişim bedeli 80TL olup 2 iş günü içerisinde cep telefonunuzu alabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 597 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 401 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 210 kez görüntülendi
1 cevap 692 kez görüntülendi
1 cevap 111 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Kerem tarafından soruldu

801 soru

589 cevap

308 yorum

186 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...