Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
1.8k kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba,

Z3 Telefonumun alt hoparlorunden ses çok kısık gelemeye başladı hatta hiç duyulmayacak seviyededir. AYrıca tık tık tık diye ses gelmektedir.Bu sorundan dolayı gelen aramalardaki zil sesi çok kısık çıkmaya başlamıştır. Sorunu nasıl çözebiliriz? Telefonumun yaklaşık 1 yıl daha garantisi devam etmektedir.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Speaker adı verilen cep telefonunuzun hoparlörü ve aynı zamanda zil sesinin çıkış yerinde zamanla oluşacak tozlanma veya hasarlar sonrası bu tip bir arıza yaşamanız normaldir. Sony cep telefonunuzun garantisi devam ettiği için yetkili servisler tarafından ücretsiz parça değişimi yapılacaktır.

Yetkili servisin onarım süresi ise hoparlör değişimi için 10 iş günüdür. Konuyla ilgili teknik servisimizde garanti kapsamı dışında parça değişim bedeli 80TL olup 2 iş günü içerisinde cep telefonunuzu alabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 1.9k kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 793 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 535 kez görüntülendi
1 cevap 1.4k kez görüntülendi
1 cevap 353 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Kerem tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...