Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58

Xperia Z3 Hoparlor sorunu

838 gösterim
Sony kategorisinde misafir sordu
Merhaba,

Z3 Telefonumun alt hoparlorunden ses çok kısık gelemeye başladı hatta hiç duyulmayacak seviyededir. AYrıca tık tık tık diye ses gelmektedir.Bu sorundan dolayı gelen aramalardaki zil sesi çok kısık çıkmaya başlamıştır. Sorunu nasıl çözebiliriz? Telefonumun yaklaşık 1 yıl daha garantisi devam etmektedir.

cevaplandı

0 oy
ceptelefonuservisi cevapladı
Merhaba,

Speaker adı verilen cep telefonunuzun hoparlörü ve aynı zamanda zil sesinin çıkış yerinde zamanla oluşacak tozlanma veya hasarlar sonrası bu tip bir arıza yaşamanız normaldir. Sony cep telefonunuzun garantisi devam ettiği için yetkili servisler tarafından ücretsiz parça değişimi yapılacaktır.

Yetkili servisin onarım süresi ise hoparlör değişimi için 10 iş günüdür. Konuyla ilgili teknik servisimizde garanti kapsamı dışında parça değişim bedeli 80TL olup 2 iş günü içerisinde cep telefonunuzu alabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 22 gösterim
0 cevap 31 gösterim
Sony kategorisinde misafir sordu
1 cevap 195 gösterim
0 cevap 29 gösterim

571 soru

420 cevap

244 yorum

63 üye

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858
telefon tamiri ekran değişimi ücretsiz arıza tespiti
...