Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
56 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Cep telefonunuz ekranında belirmeye başlayan renk atımları cihaz ekranında oluşan bir darbe veya baskı sonucunda ortaya çıkmaktadır. Ekranda çıkacak olan pembe, yeşil, kırmızı veya siyah renkli belirgin noktalar veya dikey, yatay eksende çıkacak olan çizgiler cihazda oluşacak bir baskı veya kasa yamukluğu sonrası meydana gelmektedir.

Bu durumlarda ekranın değiştirilmesi gerekli olup, alternatif bir onarım yöntemi bulunmamaktadır. Ekranda çıkan noktalar genellikle ölü pixel olarak oluşur ve bu tip durumlarda yetkili servis tarafından garanti kapsamında hizmet görmektedir.

İlgili sorular

1 cevap 149 kez görüntülendi
1 cevap 138 kez görüntülendi
0 cevap 40 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu

805 soru

592 cevap

308 yorum

204 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...