Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
44 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Cep telefonunuzun hoparlör kısmında içeriye girmiş olan batikon yapısı gereği bölgeye yapışma eğilimi göstermektedir. Bu nedenle hava kanallarını tıkaması sebebiyle ses çok az gelmektedir. Batikonun sadece bu bölgeye bulaştığını düşünerek bu kısmı nasıl düzelteceğinizi size anlatmaya çalışalım. Batikonun bulunduğu ortamda alkolde bulabileceğinizi düşünmekteyiz :) Alkolü bir kulak cubuğunun pamuklu yüzeyine dökerek hoparlör alanına sürtün. Ucucu bir yapıya sahip olması sebebiyle cihazınıza doğrudan bir zarar vermekyecektir.

Saf alkol bulamaycağız durumda Alkollü Swap mendiller veya son çare olarak kolonyaları kullanabilirsiniz.

Eğer sorununuz çözülmezse sesi az çıkan telefonunuzun tamiriyle ilgili hizmet verebiliriz. Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

0 cevap 20 kez görüntülendi
1 cevap 96 kez görüntülendi
1 cevap 174 kez görüntülendi
1 cevap 65 kez görüntülendi
Galaxy A5 kategorisinde seval tarafından soruldu

798 soru

588 cevap

298 yorum

165 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...