Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
70 kez görüntülendi
iphone 6s kategorisinde tarafından soruldu
Halamdan seneler önce kullandığı telefonu aldım ancak ne şifresini ne de ıcloud şifresini hatırlıyor açmak için ne yapmalıyım ya da tamirciler bunu açabilir mi ?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Apple iphone cep telefonunuzda bulunan icloud kişisel verilerin korunumu kanunu gereği açılamamaktadır. Cihazın asıl sahibinden faturayı temin edebilme durumunuz mevcut ise konuyla ilgili olarak Apple bu işlemi sizin için ücretsiz olarak yapacaktır.

İcloud kurulu cihazlarda koyulan bu şifre; Fotoğraflar, videolar, rehber, notlar ve uygulama verilerini koruma altına almakta olup, şifrenin bilinmemesi dahilinde telefon 3. kişilerin eline geçmiş gibi işlem görmektedir.

İlgili sorular

1 cevap 1.6k kez görüntülendi
0 cevap 42 kez görüntülendi
0 cevap 32 kez görüntülendi
iphone 6s kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 504 kez görüntülendi

800 soru

589 cevap

308 yorum

181 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...