Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
526 kez görüntülendi
iphone 6s kategorisinde tarafından soruldu

ACİL! Cep telefonumu suya düşürdüm biraz önce iphone 6s kullanıyorum internet üzerinde birçok siteye baktım fakat birisinin yapın dediği şeyi diğerleri yapmayın diyorlar. Suya düşen cep telefonuna ne yapılması gerekiyor ve ne yapılmaması gerekiyor yardımcı olur musunuz acilen lütfen.. Suya düşen telefon nasıl tamir ediliyor, suyun temizlenmesi ve eski haline dönmesi ne kadar sürer, fiyatı nedir ve garanti veriyor musunuz?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Emel hanım,

Öncelikle geçmiş olsun şuanda mesai saatleri içerisindeyiz dilerseniz 0(216) 364 48 56 ( Dahili 16 ) arayarak bize direkt olarak ulaşabilirsiniz.

İphone'unuz açık ise direkt olarak kapatın

Cep telefonunuzu şarja sakın takmayın

Ses açma, kapama, hold ve home buton tuşlarına basmayın

iphone 6s cep telefonunuzun bataryasına doğrudan erişemediğiniz için cihazınızın içerisinde akım mevcut bu yüzden cihazınızı en kısa sürede bize getirmelisiniz. Eğer Marmara bölgesi sınırları dışarısında ikamet ediyorsanız bize Ups kargonun Express hizmeti ile cep telefonunuzu aynı gün içerisinde gönderebilirsiniz. Marmara bölgesi için cep telefonunuz en geç 2 gün içerisinde elimizde olacaktır. 

Suya düşen cep telefonuna yapılmaması gerekenler

Cihazınızı sakın fön makinesi ile kurutmayı denemeyin hem telefonunuzun içerisinde sıvı hareket edecektir hemde fön makinesinden çıkan ısı cihazınızın hem içinde hemde dışında erimelere sebep olacaktır.

Pirinç içerisinde telefonu bekletmek fayda sağlamaz cihaz içerisine nüfuz etmiş su pirinç sayesinde dışarıya çıkmaz ve anakart yüzeyinde sıvının daha çok yayılmasına sebep olacaktır. 

İlgili sorular

3 cevap 777 kez görüntülendi
1 cevap 7.2k kez görüntülendi
1 cevap 653 kez görüntülendi

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...