Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
76 kez görüntülendi
iphone 6s kategorisinde tarafından soruldu

ACİL! Cep telefonumu suya düşürdüm biraz önce iphone 6s kullanıyorum internet üzerinde birçok siteye baktım fakat birisinin yapın dediği şeyi diğerleri yapmayın diyorlar. Suya düşen cep telefonuna ne yapılması gerekiyor ve ne yapılmaması gerekiyor yardımcı olur musunuz acilen lütfen.. Suya düşen telefon nasıl tamir ediliyor, suyun temizlenmesi ve eski haline dönmesi ne kadar sürer, fiyatı nedir ve garanti veriyor musunuz?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Emel hanım,

Öncelikle geçmiş olsun şuanda mesai saatleri içerisindeyiz dilerseniz 0(216) 364 48 56 ( Dahili 16 ) arayarak bize direkt olarak ulaşabilirsiniz.

İphone'unuz açık ise direkt olarak kapatın

Cep telefonunuzu şarja sakın takmayın

Ses açma, kapama, hold ve home buton tuşlarına basmayın

iphone 6s cep telefonunuzun bataryasına doğrudan erişemediğiniz için cihazınızın içerisinde akım mevcut bu yüzden cihazınızı en kısa sürede bize getirmelisiniz. Eğer Marmara bölgesi sınırları dışarısında ikamet ediyorsanız bize Ups kargonun Express hizmeti ile cep telefonunuzu aynı gün içerisinde gönderebilirsiniz. Marmara bölgesi için cep telefonunuz en geç 2 gün içerisinde elimizde olacaktır. 

Suya düşen cep telefonuna yapılmaması gerekenler

Cihazınızı sakın fön makinesi ile kurutmayı denemeyin hem telefonunuzun içerisinde sıvı hareket edecektir hemde fön makinesinden çıkan ısı cihazınızın hem içinde hemde dışında erimelere sebep olacaktır.

Pirinç içerisinde telefonu bekletmek fayda sağlamaz cihaz içerisine nüfuz etmiş su pirinç sayesinde dışarıya çıkmaz ve anakart yüzeyinde sıvının daha çok yayılmasına sebep olacaktır. 

İlgili sorular

3 cevap 72 kez görüntülendi
1 cevap 40 kez görüntülendi
1 cevap 87 kez görüntülendi

771 soru

524 cevap

285 yorum

97 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858
telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...