Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
193 kez görüntülendi
iphone 6s kategorisinde tarafından soruldu
Halamdan seneler önce kullandığı telefonu aldım ancak ne şifresini ne de ıcloud şifresini hatırlıyor açmak için ne yapmalıyım ya da tamirciler bunu açabilir mi ?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Apple iphone cep telefonunuzda bulunan icloud kişisel verilerin korunumu kanunu gereği açılamamaktadır. Cihazın asıl sahibinden faturayı temin edebilme durumunuz mevcut ise konuyla ilgili olarak Apple bu işlemi sizin için ücretsiz olarak yapacaktır.

İcloud kurulu cihazlarda koyulan bu şifre; Fotoğraflar, videolar, rehber, notlar ve uygulama verilerini koruma altına almakta olup, şifrenin bilinmemesi dahilinde telefon 3. kişilerin eline geçmiş gibi işlem görmektedir.

İlgili sorular

1 cevap 3.7k kez görüntülendi
0 cevap 124 kez görüntülendi
0 cevap 127 kez görüntülendi
iphone 6s kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 999 kez görüntülendi

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...