Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
628 kez görüntülendi
tarafından soruldu

Merhaba, Touch id tanımlamadı hatası alıyorum telefonumda. Telefonumun ekranı değiştirildikten sonra bu hatayı almaya başladım. Ekran değişimi sırasında orta tuşu değiştirmemişler. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Parmak okuyucum çalışmıyor teşekkürler.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba, Apple iphone cep telefonunuzda yaşadığınız touch id tanımlanamadı/tamamlanamadı hatası almanızın sebebi yazılımsal veya donanımsal kaynaklı olabilmektedir.

Touch id cihazı yani parmak okuyucu home buton değişimi yapılmadıysa eğer Apple bu konuyla ilgili ücretsiz uzaktan destek sağlamaktadır. İtunnes programını indirdikten sonra Apple Türkiye müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Apple Müşteri Hizmetleri : 0(216) 282 15 11

İlgili sorular

1 cevap 1.6k kez görüntülendi
1 cevap 376 kez görüntülendi
Galaxy S4 kategorisinde enes tarafından soruldu
0 cevap 115 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde misafir tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...