Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
453 kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Merhabalar telefonum sony xperia z5 premium dual. Telefon Hattı gördüğü halde şebeke sinyal almıyor. Ilçemdeki telefoncular emmc de sorun olabilecegini ve tamirin riskli olacağını söylediler ve tamirin etmediler. Sizden bunun tamirin hakkımda biliyorum ve fiyat öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Tahir bey,

Sony z5 premium dual cep telefonlarında sıkça karşılaşan sorunlardan bir tanesi de şebeke sorunudur. Cep telefonunuz sim kartı gördüğü halde arama yapamıyor olmanızın birçok donanımsal parça kaynaklı olabilmesi mümkün. Bu parçalar başta şebeke entegresi, irili ufaklı besleyici diyotlar ve sim arabirimleridir.

Öncelikli olarak z5 premium dual cep telefonunuzu uzman telefon tamir personellerimiz incelemelidir. Ücretsiz arıza tespiti sonrasında cep telefonunuzda şebeke çekmeme sorunuyla ilgili olarak detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür.

Sony xpreia z5 premium şebeke sorunuyla ilgili detaylı teknik bilgi için 0(216) 364 4858 'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

0 cevap 42 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Erol tarafından soruldu
1 cevap 6.3k kez görüntülendi
Note kategorisinde Sercan tarafından soruldu
1 cevap 3.9k kez görüntülendi
1 cevap 1.6k kez görüntülendi
Mustafa Furkan tarafından soruldu
1 cevap 1.1k kez görüntülendi

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...