Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
145 kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Merhabalar telefonum sony xperia z5 premium dual. Telefon Hattı gördüğü halde şebeke sinyal almıyor. Ilçemdeki telefoncular emmc de sorun olabilecegini ve tamirin riskli olacağını söylediler ve tamirin etmediler. Sizden bunun tamirin hakkımda biliyorum ve fiyat öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Tahir bey,

Sony z5 premium dual cep telefonlarında sıkça karşılaşan sorunlardan bir tanesi de şebeke sorunudur. Cep telefonunuz sim kartı gördüğü halde arama yapamıyor olmanızın birçok donanımsal parça kaynaklı olabilmesi mümkün. Bu parçalar başta şebeke entegresi, irili ufaklı besleyici diyotlar ve sim arabirimleridir.

Öncelikli olarak z5 premium dual cep telefonunuzu uzman telefon tamir personellerimiz incelemelidir. Ücretsiz arıza tespiti sonrasında cep telefonunuzda şebeke çekmeme sorunuyla ilgili olarak detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür.

Sony xpreia z5 premium şebeke sorunuyla ilgili detaylı teknik bilgi için 0(216) 364 4858 'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

0 cevap 42 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Erol tarafından soruldu
1 cevap 3.3k kez görüntülendi
Note kategorisinde Sercan tarafından soruldu
1 cevap 1.8k kez görüntülendi
1 cevap 1.2k kez görüntülendi
Mustafa Furkan tarafından soruldu
1 cevap 597 kez görüntülendi

798 soru

588 cevap

298 yorum

165 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...