Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
754 kez görüntülendi
tarafından soruldu
Merhaba. Telefonumun ekranını değiştirirken Anakart üzerinde bulunan anten giriş soketini kırdım. Anakartın bu bölümünü tamir edebiliyor musunuz?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Mustafa bey,

Asus zenfone 2 Z00AD cep telefonunuzda yaşadığınız anakart sorunu hakkında tamir hizmeti vermekteyiz. Zenfone 2 cep telefonunuzda yaşanan wifi anten soketinin değişimi veya kısmi onarımı yapılabilmektedir.

Soketin kırılış şekline göre alternatif onarım yöntemleri denenmekte olup konuyla ilgili olarak fiyat verebilmek için soketin kontrol edilmesi gereklidir. Ücretsiz arıza tespiti sonrasında soket değişimi, soket onarımı veya alternatif onarım yöntemleri hakkında size fiyat bilgisi iletebiliriz.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858

İlgili sorular

1 cevap 495 kez görüntülendi
Asus kategorisinde Emre tarafından soruldu
1 cevap 702 kez görüntülendi
Asus kategorisinde Zafer tarafından soruldu
1 cevap 1.1k kez görüntülendi
0 cevap 176 kez görüntülendi
Asus kategorisinde caglar tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...