Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
222 kez görüntülendi
HTC kategorisinde tarafından soruldu

teşekkürler telefonu göndereceğim tarafınıza. yalnız şunu da öğrenmek istiyorum. telefonumda gerçekleşen tüm işlemler silinmeyecektir. değil mi ? ( fotoğraf. rehber vs. bunları kasttetmiyorum )

telefonun arka planda tüm verileri sakladığını duymuştum da ondan soruyorum

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Mustafa bey, Konuyla ilgili olarak cep telefonunuzda yapılacak olan sıfırlama işleminin ardından tüm veriler silinecektir. Kişisel verilerinizi isteğinize bağlı yedekleyebiliriz. Telefonların içerisinde tutulan log yani yaptığınız işlemlerin data kayıtları cihaz üzerinde kısa süreli olarak tutulmaktadır ve bu veriler bir süre sonra Android veri tabanlarına kayıt edilmektedir.

İlgili sorular

1 cevap 630 kez görüntülendi
0 cevap 208 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde ziyaretciii tarafından soruldu
1 cevap 2k kez görüntülendi
0 cevap 179 kez görüntülendi
0 cevap 180 kez görüntülendi
iphone 6s kategorisinde misafir tarafından soruldu

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...