Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
194 kez görüntülendi
HTC kategorisinde tarafından soruldu

teşekkürler telefonu göndereceğim tarafınıza. yalnız şunu da öğrenmek istiyorum. telefonumda gerçekleşen tüm işlemler silinmeyecektir. değil mi ? ( fotoğraf. rehber vs. bunları kasttetmiyorum )

telefonun arka planda tüm verileri sakladığını duymuştum da ondan soruyorum

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Mustafa bey, Konuyla ilgili olarak cep telefonunuzda yapılacak olan sıfırlama işleminin ardından tüm veriler silinecektir. Kişisel verilerinizi isteğinize bağlı yedekleyebiliriz. Telefonların içerisinde tutulan log yani yaptığınız işlemlerin data kayıtları cihaz üzerinde kısa süreli olarak tutulmaktadır ve bu veriler bir süre sonra Android veri tabanlarına kayıt edilmektedir.

İlgili sorular

1 cevap 425 kez görüntülendi
0 cevap 170 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde ziyaretciii tarafından soruldu
1 cevap 1.8k kez görüntülendi
0 cevap 148 kez görüntülendi
0 cevap 148 kez görüntülendi
iphone 6s kategorisinde misafir tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...