Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
324 kez görüntülendi
HTC kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Mustafa bey,

Htc cep telefonunuzda yaşadığınız virüs sorunuyla ilgili yazılım hizmeti vermekteyiz. Uzaktan tarif ettirerek yaptırabileceğimiz bir hizmet değildir ne yazıkki. Konuyla ilgili olarak htc 10 cep telefonu yazılım ücretimiz 40TL'dir. Cep telefonunuzun yazılımı aynı gün içerisinde atılarak teslim edilmektedir.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 i arayabilirsiniz
tarafından yorumlandı
teşekkürler telefonu göndereceğim tarafınıza. yalnız şunu da öğrenmek istiyorum. telefonumda gerçekleşen tüm işlemler silinmeyecektir. değil mi ? ( fotoğraf. rehber vs. bunları kasttetmiyorum )

telefonun arka planda tüm verileri sakladığını duymuştum da ondan soruyorum
HTC kategorisinde mustafa tarafından soruldu teşekkürler telefonu göndereceğim tarafınıza.

İlgili sorular

1 cevap 542 kez görüntülendi
1 cevap 1.3k kez görüntülendi
0 cevap 257 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 961 kez görüntülendi
HTC kategorisinde Okan Ilgaz tarafından soruldu

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...