Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
603 kez görüntülendi
HTC kategorisinde tarafından soruldu

Merhabalar. HTC One mini model telefonum var ve batarya ömrü tükendi. Telefonun bataryası bütün (gömme) batarya. %25'in altına düştüğü an direk kapanıyor. Batarya tam dolu iken normal kullanımda ortalama olarak 7-8 saat kadar kullanabiliyorum. Özellikle ekran parlaklığını açarsam bu 4-5 saate kadar düşebiliyor. Bu sebeple telefonumun bataryasını değiştirmek istiyorum. Bu hususta gerekli tüm bilgilendirmeleri yaparsanız sevinirim.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Okan bey,

Htc one mini telefonunuzda yaşamış olduğunuz şarj süresinin bu denli hızlı bitmesinin sebebi batarya kaynaklı bir arıza olma ihtimali çok yüksektir. Eğer daha öncesinde cihazınız sıvı teması veya darbe görmediyse telefonunuz ile ilgili batarya değişimi yapabiliriz. Htc one mini orijinal batarya fiyatı ise işçilik ücreti dahil 90TL'dir. Batarya'nın değişim süresi yaklaşık olarak 2 saattir. Htc one mini bataryanız gün içerisinde değiştirilebilmektedir.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 48 56 ( Dahili 16 )

İlgili sorular

0 cevap 325 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 99 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 101 kez görüntülendi
erol kurt tarafından soruldu
1 cevap 106 kez görüntülendi
HTC kategorisinde Sevda tarafından soruldu
0 cevap 535 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu

806 soru

592 cevap

308 yorum

213 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...