Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
385 kez görüntülendi
HTC kategorisinde tarafından soruldu

Merhabalar. HTC One mini model telefonum var ve batarya ömrü tükendi. Telefonun bataryası bütün (gömme) batarya. %25'in altına düştüğü an direk kapanıyor. Batarya tam dolu iken normal kullanımda ortalama olarak 7-8 saat kadar kullanabiliyorum. Özellikle ekran parlaklığını açarsam bu 4-5 saate kadar düşebiliyor. Bu sebeple telefonumun bataryasını değiştirmek istiyorum. Bu hususta gerekli tüm bilgilendirmeleri yaparsanız sevinirim.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Okan bey,

Htc one mini telefonunuzda yaşamış olduğunuz şarj süresinin bu denli hızlı bitmesinin sebebi batarya kaynaklı bir arıza olma ihtimali çok yüksektir. Eğer daha öncesinde cihazınız sıvı teması veya darbe görmediyse telefonunuz ile ilgili batarya değişimi yapabiliriz. Htc one mini orijinal batarya fiyatı ise işçilik ücreti dahil 90TL'dir. Batarya'nın değişim süresi yaklaşık olarak 2 saattir. Htc one mini bataryanız gün içerisinde değiştirilebilmektedir.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 48 56 ( Dahili 16 )

İlgili sorular

0 cevap 192 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 41 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 48 kez görüntülendi
erol kurt tarafından soruldu
1 cevap 55 kez görüntülendi
HTC kategorisinde Sevda tarafından soruldu
0 cevap 253 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu

794 soru

588 cevap

298 yorum

147 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...