Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
301 kez görüntülendi
tarafından soruldu
telefon açılmıyoru, yazılım ekranında tüm seçenekler denendi fakat normal olarak açılmıyor, yakınımdaki telefonculara götürdüm bir iki gün incelediler yazılım atamadılar. bir telefoncu ROOT atılması gerekli dedi  kendi yapmadı. sizler ROOT atıyormusunuz bu arada ekran camıda çatlak oda değişecek HTC ONE MİNİ  2 lerde iç dış ekran birleşikmiş galiba. sonuç olarakyeniden telefonumu kullana bilirmiyim. Bana kaç paraya malolur. teşekkürler acil cevap lütfen.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Erol bey,

Öncelikle soru cevap alanında paylaşmış olduğunuz kişisel iletişim bilgileriniz güvenlik sebebi ile kaldırılacaktır.

Konuyla ilgili olarak cep telefonunuzun açılmamasıyla ilgili hizmet vermekteyiz. Root gibi benzeri yazılım durumlarıyla ilgili olarak teknik ekibimizin cihazı incelemesi ve daha sonrasında size bilgi vermesi gereklidir.  Htc one mini 2 ekran fiyatı ise 230TL'dir. Dilerseniz açılmama sorunu çözüldükten sonra ekran değişim işlemini gerçekleştirebiliriz.
tarafından yorumlandı
size nasıl ulaştırabilirim
tarafından yorumlandı

cep telefonu servisi iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz

İlgili sorular

0 cevap 534 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 975 kez görüntülendi
HTC kategorisinde Okan Ilgaz tarafından soruldu
0 cevap 271 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 275 kez görüntülendi
HTC kategorisinde Sevda tarafından soruldu
0 cevap 895 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...