Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
627 kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Telefonumun sd kart soketi arızalandı. Soket sd kartı taktığımda çalışıyor tek sorun sd kartımın soketin içinde durmaması yani sorun soketin kartı kilitleme ya da kartı tutmaya yarayan kısmında bulunan mekanizma da.
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Nasıl düzeltebiliriz?
ne kadara mal olur?  
Ne kadar zaman alır tamiri?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Muhittin bey,

Sony cep telefonunuzda yaşadığınız hafıza kart yuvası sorunuyla ilgili olarak teknik servis hizmeti veriyoruz. Sd kartı tutan iki yan panelin yanı sıra iki adet fitil mevcuttur. Konuyla ilgili olarak dış kafesin onarılmasıyla ilgili işçilik ücreti 30TL'dir. Bu işlem için cihazınızın komple açılması gerekebilmektedir.

İlgili sorular

1 cevap 309 kez görüntülendi
1 cevap 306 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 934 kez görüntülendi
1 cevap 1.4k kez görüntülendi

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...