Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
1.3k kez görüntülendi
Asus kategorisinde tarafından soruldu
Merhabalar, Vatan bilgisayardan almış olduğum asus marka cihazın önce ekranında problem yaşadım. servise gönderdim. ekran değişimi yapıldı. Telefon geldikten 1 ay sonra tekrardan ekran tamamen gitti. Telefonu servise gönderdim. Telefonum için ana kart rootlanmış ve ana kart değişimi için nerdeyse telefonun yarı fiyatını istediler.. Ana kartın arızalandığını beyan etmektedirler. Konuyla alakalı root işleminin nasıl yapıldığını bilmediğim bir şeyin yapılmış gibi gösterilmesi acaibime gitti. Ilgili ana kartın onarımı tarafınızca yapılabilir mi? Tamiri ne kadar olur bildirirseniz sevinirim.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Asus cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz sorunla alakalı kolay bir şekilde cihaz rootlanamaz. İsteğiniz doğrultusunda bir telefoncu tarafından rootlanmış olabilir. Konuyla ilgili olarak Asus cep telefonunuzda yaşadığınız bu sorunla ilgili anakart tamir hizmetiyle ilgili ücretsiz arıza tespiti sonrasında fiyat verebiliriz.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...